
Termos z pomarańczowym kotem długo podtrzymujący ciepło
Rewelacyjny termos ze słodkimi kotkami marki i-Total to produkt "must have" dla wszystkich amatarów pieszych wędrówek, górskich wypadów czy rajdów rowerowych. W zasadzie nie jest istotne czy bardziej lubicie koty czy napoje o ustalonej temperaturze. Ta butelka jest dla Was. Wyróżnia sie z tłumu podobnych produktów i cieszy nie tylko praktycznym zastosowaniem, ale i świetnym wyglądem.
Zalety termosu i-Drink:
- utrzymuje temperaturę chłodych napojów do 36 godzin
- utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 24 godzin
- lekka konstrukcja i optymalna pojemność - 500 ml
- wykonany ze stali nierdzewnej pozwoli na wieloletnie użytkowanie
- łatwa w umyciu konstrukcja pozwoli dłużej zachować odpowiednią higienę
- barwna kolorystyka z sympatycznym kociakiem
Wysokość termosu: 26 cm
Średnica: 7 cm
Pojemność: 500 ml
Referencja: ID0452
Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć produkt. Nie wkładać do zmywarki. Myć przy użyciu ciepłej wody z użyciem octu oraz łyżeczki sody oczyszczonej. Nie wkładać do mikrofali. Nie nalewać do pełna - należy zostawić 2 cm pustej przestrzeni.
Ostrzeżenie: Uwaga! Produkt nie jest zabawką. Przed pierwszym użyciem należy dokładnie umyć produkt. Nie wkładać do zmywarki. Myć przy użyciu ciepłej wody z użyciem octu oraz łyżeczki sody oczyszczonej. Nie wkładać do mikrofali. Nie nalewać do pełna - należy zostawić 2 cm pustej przestrzeni. Proszę zachować informację.